Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Vydejte se na work and study do země hobitů, nebo za klokany

Dešti zrovna moc neholdujete. Takže jezdit do Anglie považujete spíš za holý nerozum. Už jste navíc pravděpodobně jedli i lepší věci než fish and chips. Spojené státy přeplněné lidmi? Nic pro vás. Tak kam? Chcete-li se naučit anglicky, vezměte to trochu dál: Vyrazíme k protinožcům. Bude se vám tam líbit totiž hned dvojnásobně.

Austrálie a Nový Zéland

Pobyt v Austrálii nebo na Novém Zélandu spojíte nejen s naučením se angličtiny v domovském prostředí. Nikde ji neovládnete lépe než tam, kde se přirozeně používá. Získáte zároveň možnost začít tu pracovat, kterou mají všichni studenti na dlouhodobých pobytech. Domů se tím pádem vrátíte obohaceni o dvojitou dávku zkušeností. To první, co musíte udělat, není zabookovat si letenku a sbalit zubní kartáček, ale kontaktovat agenturu na jazykové kurzy v zahraničí, která vám se zařizováním pomůže.

studium angličtiny v austrálii

Kam vás můžeme vzít?

Vydejte se třeba do Sydney, nejlidnatějšího města v zemi. Partnerskou školou je tu ELC, která sídlí přímo v jeho srdci. Jako na dlani tak máte veškeré možnosti, které vám metropole skýtá. Jeden by skoro zapomněl pro samou zábavu chodit do školy... Je tady opravdu rušno. Je libo diskotéku, klub, divadlo nebo třeba návštěvu hudebního festivalu? Milovníci přírody si mohou ve volných chvílích zajít na pláž a oddat se surfování.

Nebo naopak: Ochutnejte přátelskou atmosféru Byron Bay, které vám nabídne především klid a spojení s přírodou. Můžete tu studovat na škole BBELS. Do klidné atmosféry se ideálně hodí kurz zkombinovaný s výukou jógy. Bude se vám tu dost možná hodně líbit, proto si tady můžete pobýt až třeba celý rok!

studium angličtiny v austrálii

Nechcete trávit čas jen studiem angličtiny, chcete dlouhodobější kurz a zároveň třeba udělat něco pro své tělo? Pak je pro Vás ideálním řešením Australian College of Sports and Fitness, kde si můžete udělat certifikát osobního trenéra nebo se věnovat masérskému kurzu a zvýšit tak nejen své znalosti v tomto oboru, ale i šanci na získání práce v Austrálii i po skončení studia!

Láká vás více Nový Zéland? Vyražte do Aucklandu. Navštěvovat budete jazykovou školu NZLC, která se nachází nedaleko pobřeží moře. Auckland je největší místní město a milovat ho budou především sportovci. Přezdívá se mu totiž Město plachet, neboť tu v přístavech kotví řada plachetnic a jachet.

Milovníci adrenalinu a sportů pak ocení i nabídku školy Southern Lakes English College v Queenstownu, který je opravdovým sportovním centrem. Ať už pro lyžování v zimě anebo pro horskou turistiku a cykloturistiku v létě.

- PR článek -

Článek byl zobrazen 2 064 krát.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Zájezdy Austrálie

Zájezdy do AustrálieZažijte autentickou Austrálii. Nabízíme profesionální servis bez kompromisů a osobní přístup. Zájezdy do Austrálie jsou naší dlouhodobou specializací.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Austrálie.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Austrálie. Najdete zde články, fotografie a nabídku poznávacích zájezdů k protinožcům.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA