Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Doltour s. r. o.

Doltour s. r. o.

Rezlerova 296
109 00 Praha 10-Petrovice
Telefon: 224 239 481
Web: http://www.doltour.cz
Email: doltour@doltour.cz

 

Pobyty na Francouzské Riviéře, v Karibiku, na Havaji. Poznávací zájezdy: Francie, Benelux, Velká Británie. Dále zajišťujeme exotiku: Kanada, USA, Austrálie, Nový Zéland, Indie. Kongresy a skupinové zájezdy dle požadavků zákazníka.

Nabízíme atraktivní dovolenou přímo v srdci Francouzské Riviéry - Antibes. Ubytování je zajištěno v Campu du Pylone v pohodlných karavanech (mobilhomech) nebo v chatkách.
Součástí areálu campu je sladkovodní velký bazén pro plavce (25 m) a brouzdaliště pro děti, které je možno do 1.7. a od 1.9. využít bezplatně. Dále je zde k dispozici volejbalové a travnaté hřiště, hřiště pro nejmenší s prolézačkami. Můžete si zde zapůjčit kola, zahrát kulečník, ping-pong nebo volný čas strávit ve vybavené posilovně. 
V campu je umístěno také pekařství, minimarket s potravinami a smíšeným zbožím, zahradní restaurace a občerstvení. Své cennosti si můžete uschovat v bezpečnostních schránkách, které lze pronajmout na dobu pobytu na recepci campu.
Vzdálenost campu od moře resp. od pláží je cca. 300 m. Pláže jsou zde převážně oblázkové, střežené pobřežní hlídkou, s možností zapůjčení vodních lyží, padáku taženého motorovým člunem, vodního skútru aj. Moře je průzračně modré-azurové. V odstupu cca 100 m jsou na pláže rozmístěny sprchy se sladkou vodou.
Zájemci o potápění mohou dojíždět vlakem cca 45. min. na jih, kde se nachází skalnaté útesy a ostrovy s podvodními jeskyněmi a překrásnou mořskou faunou a florou.

ČLÁNEK CK:
Francouzská Riviéra - dovolená s CK Doltour

Další kontakty

Telefon 2: 224 237 447
praha@doltour.cz

  

 
 

Náš tip

USA a KANADA - jaro 2023

Poznávací zájezd po nejkrásnějších pamětihodnostech východu USA včetně návštěvy Niagárských vodopádů a kanadského Toronta. Zájezd pořádá CK SIMON TOURIST.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: květen 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Zájezdy Austrálie

Zájezdy do AustrálieZažijte autentickou Austrálii. Nabízíme profesionální servis bez kompromisů a osobní přístup. Zájezdy do Austrálie jsou naší dlouhodobou specializací.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.